Pięć medali Kacpra Borowskiego

2016.03.20. ZAWODY PŁYWACKIE 13-latków (1)Kacper Borowski, uczeń klasy I GMS, bardzo dobrze spisał się podczas I rundy Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12 i 13 lat w pływaniu, które odbyły się na Pływalni Rawszczyzna w Ostrowcu Św. W zawodach wzięło udział 183 zawodników i zawodniczek z 15 klubów z Okręgów Świętokrzyskiego i Podkarpackiego oraz Radomia.

W grupie 13- latków Kacper Borowski dwukrotnie stawał na najwyższym podium. Zdobył złote medale na dystansie 100 metrów stylem motylkowym, osiągając czas 1:08.86, oraz na dystansie 200 metrów stylem zmiennym (czas 2:31.74). Natomiast na dystansie 100 metrów stylem grzbietowym zajął III miejsce z czasem 1:10.85.

2016.03.20. ZAWODY PŁYWACKIE 13-latkówKacper bardzo dobrze popłynął także w sztafetach mieszanych zajmując I miejsce na 4 x 50 metrów stylem zmiennym oraz II miejsce na 4 x 50 metrów stylem dowolnym. Nasz uczeń został także wysoko sklasyfikowany za najlepsze wyniki punktowe wg FINAjest siódmy wśród 13-latków.