Zmagania młodych piłkarzy ręcznych

Zakończyły się rozgrywki Świętokrzyskiej Ligi Młodzików 2001-2002  w piłce ręcznej w sezonie 2015/2016. Nasi młodzi szczypiorniści zajęli w nich siódme miejsce. Ostatni mecz stoczyli 17 kwietnia. We własnej hali podejmowali KSSPR I Końskie.

Spotkanie zakończyło się remisem 28:28, do przerwy 14:13. Podopieczni Tomasza Radowieckiego rozpoczęli bardzo dobrze i już w 12 minucie wypracowali prowadzenie 5 bramkami. Niestety jeszcze przed przerwą rywale dogonili nasz zespół i do końca spotkania trwała wyrównana walka.

Drużyna SMS-u wystąpiła w składzie: Bartłomiej Sieniek, Kowalewski, Tomasz Miechowicz (3), Aleksander Groszek (4), Adrian Stawiarz (10), Filip Chmielewski (2), Chuchała, Michał Woźniak, Marcin Matyjas (2), Patryk Szlichta (7), Kowalski, Wywiał, Godos, Kasprowicz, Sieczka, Dominik Granat.