Sześć medali i III miejsce w klasyfikacji końcowej gimnazjalistów w zawodach lekkoatletycznych

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi gimnazjaliści  podczas Indywidualnych Zawodów Lekkoatletycznych Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych, zorganizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zdobyliśmy 3 złote medale, dwa srebrne i jeden brązowy.

Zawody rozgrywane były w 7 konkurencjach. W sumie zdobyliśmy 49 punktów i jako szkoła zajęliśmy w klasyfikacji końcowej III miejsce. Lepsi od nas okazali się jedynie uczniowie PG nr 3 i PG nr 1.

A oto nasi medaliści:
skok wzwyż – I miejsce – Krystian Kosiorowski (170 cm)
II miejsce – Aneta Kasprowicz (135 cm)
skok w dal – I miejsce – Wiktoria Rdzanek (4,25 m)
II miejsce – Oliwia Błaszczyk (3,95 m)
pchnięcie kulą – I miejsce – Maja Mazur (7,82 m)
bieg na 300 m – III miejsce – Maja Kaczmarczyk (51,02 s)

Dobrze zaprezentowała się także Iga Klepacz, która zajęła 4. miejsce w skoku wzwyż, natomiast w skoku w dal Kuba Kasprowicz był 4., Maja Gromczyk 6., a Kuba Trojanowski 8. Bieg na 100 m jako 6. ukończył Kuba Kasprowicz, a jako 8. Krystian Kosiorowski. W biegu na 300 m Angelika Surowiec  była 7., a Iga Klepacz 8. Natomiast w biegu na 1000 m jako 5. na mecie zameldował się Sebastian Mikula, jako 7. Dawid Kasprzyk – Kordelas, a jako 8. Kacper Majchrzyk.