Rewelacyjny początek sezonu młodych siatkarek SMS –u

Bardzo dobrze rozpoczęły sezon nasze kadetki prowadzone przez Iwonę Błaszkiewicz. Z Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej „Kraków CUP” przywiozły wysokie, trzecie miejsce.

W Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej „Kraków CUP”, który rozegrany został w dniach 03-04.09.2016, wzięło udział dziewięć zespołów. Nasze dziewczęta trafiły do grupy z LO Sparta Kraków oraz MOS Wola Warszawa i pokazały się z jak najlepszej strony. Pokonały gospodynie 2-1, a z drużyną ze stolicy wygrały 3-0. Tym samym uplasowały się na pierwszym miejscu w grupie.

2016-09-03-turniej-siatkarski-w-krakowie-3Drugiego dnia zawodów rozgrywane były mecze finałowe. Pierwszym przeciwnikiem ostrowczanek była drużyna z Konstantynowa Łódzkiego. Niestety to spotkanie nasze dziewczyny przegrały 3-0. Kolejny mecz z Dąbrową Górniczą był bardzo zacięty, jednak po długiej walce zawodniczki z Ostrowca uległy rywalkom 2-1. Tym samym zdobyły w całym turnieju  wysokie dla nas 3 miejsce. Należy wspomnieć, że nasze dziewczyny były najmłodszymi uczestniczkami turnieju.

2016-09-03-turniej-siatkarski-w-krakowie-4– Dziewczyny dały z siebie wszystko, zagrały bardzo dobre mecze – powiedziała trenerka zespołu Iwona Błaszkiewicz. – Dużym zaskoczeniem dla wszystkich była wygrana z gospodarzem, starszymi koleżankami LO Spartą Kraków. Mimo że było parę niedociągnięć, zawodniczki podołały zadaniu i wykonały swoją pracę.

Drużyna z Ostrowca wystąpiła w następującym składzie: Zuzanna Stachura, Natalia Nowak, Maja Kaczmarczyk, Iga Klepacz, Katarzyna Kostucha, Marta Majewska, Wiktoria Rdzanek, Wiktoria Jeżewska , Lena Król, Maja Mazur, Oliwia Błaszczyk.