Siatkarki wciąż liderem

Po piątkowym zwycięstwie nad KU AZS UJK Kielce  siatkarki SMS Ostrowiec utrzymały tytuł lidera tabeli III ligi kobiet. Ostrowczanki we własnej hali wygrały z wiceliderem 3:2 i są jedyną drużyną, która nie przegrała żadnego spotkania.

Spotkanie miało bardzo burzliwy przebieg. Jego losy ważyły się do samego końca. W pierwszym secie walka była zawzięta, a szala przechylała się raz na stronę ostrowczanek, a raz na stronę gości z Kielc. Ostatecznie gospodynie przegrały te odsłonę 30:32. W drugim secie udało im się mocno skoncentrować i wygrały gładko 25:13, by w kolejnej partii ulec 17:25. W czwartym secie walka trwała do samego końca, ostrowczanki zwyciężyły 25:22 i doprowadziły do tie breaka. Tu od samego początku wyraźnie prowadziły ostatni set zakończył się wynikiem 15:10 i całe spotkanie 3:2.

Podopieczne Iwony Kosiorowskiej jak na razie są liderem tabeli. Wygrały wszystkie cztery spotkania i maja na swoim koncie 11 punktów, przy stracie zaledwie dwóch setów. A już w najbliższy piątek, 9 grudnia, SMS Ostrowiec zmierzy się AZS-em Politechniką Świętokrzyską. Zapowiada się emocjonujące spotkanie. Zapraszamy kibiców do hali przy ul. Żeromskiego 5 na godz. 18.00.

A oto pozostałe wyniki meczów rozegranych przez siatkarki i siatkarzy SMS-u w okresie od 23.11. – 4.12: