Nasi piłkarze najlepsi

W dniach 14-16.12.2016r. w hali sportowej LO nr I im. Stanisława Staszica odbył się I Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej szkół ponadgimnazjalnych pod patronatem Starosty Ostrowieckiego. Naszą szkołę godnie reprezentowali uczniowie klasy III e LO, którzy nie mieli sobie równych.

Do zawodów zgłosiło się dziewięć placówek: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego, Zespół Szkół Nr 1, Zespół Szkół Nr 2, Zespół Szkół Nr 3, LO nr I im. St. Staszica, LO nr II im. J. Chreptowicza, LO nr III im. Wł. Broniewskiego oraz Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii. Organizatorzy podzielili zespoły na trzy grupy. Grano 2 x 7 min.

Zespół ZSOMS w swojej grupie pokonał CKZiU 1-2 oraz zremisował z ZS Nr 2 0-0. Tym samym zajął I miejsce i awansował do tzw. „grupy mistrzowskiej”. Tu nasi chłopcy rozegrali 4 spotkania, które zakończyły się wynikami:
ZSOMS – MOS 8-1 (5-0)
LO nr II – ZSOMS 0-3 (0-1)
ZSOMS – ZS Nr 1 5-1 (3-1)
LO nr I – ZSOMS 0-1 (0-0)

Te wygrane sprawiły, że drużyna ZSOMS w składzie: Karol Krupa, Kamil Gadowski, Tomasz Woźniak, Kamil Niekurzak, Wiktor Mazur, Patryk Baran, Hubert Czerpak, Jakub Praga, Damian Pucułek, Adrian Radecki, Kacper Ziółkowski, Bartłomiej Niedbała, Krystian Maruszczak, Wiktor Jaworski, Tomasz Stawiarski zwyciężyła w I Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej szkół ponadgimnazjalnych pod patronatem Starosty Ostrowieckiego. Opiekunami naszych piłkarzy byli Grzegorz Klepacz i Tomasz Radowiecki.

dsc_7922Oprócz pucharu na zwycięzców turnieju czekała jeszcze inna nagroda – mecz z drużyną seniorską KSZO Ostrowiec. 🙂