Kolejna wygrana w Świętokrzyskiej Lidze Juniorek

W przedostatnim meczu Świętokrzyskiej Ligi Juniorek drużyna SMS Ostrowiec pokonała MUKS Piątkę Sandomierz 3:2.

Było to najsłabsze spotkanie w wykonaniu ostrowczanek. Pierwszy set wygrali goście 17:25, w drugim podopieczne trener Iwony Kosiorowskiej obudziły się i zakończyły go wynikiem 25:19, dobrze poradziły sobie także w kolejnym zwyciężonym 25:16. Jednak już w czwartej odsłonie uległy sandomierzankom 17:25. W tie-breaku rozegrał się prawdziwy horror. Rywalki wygrywały 13:10 i wydawało się, że jest już po meczu. Chyba tylko cud uratował wynik spotkania, które zakończyło się zwycięstwem gospodyń w ostatnim secie 15:13 i w całym meczu 3:2.
Ostatni mecz tej kolejki 22 stycznia w Sandomierzu. Trzymamy kciuki za dziewczyny