Siatkarki najlepsze wśród ostrowieckich gimnazjów

Nasza szkoła była gospodarzem finałowych rozgrywek mistrzostw Ostrowca Św. gimnazjów w piłce siatkowej dziewcząt na rok szkolny 2016/2-17. I miejsce przypadło w udziale podopiecznym Iwony Błaszkiewicz. Rewelacyjnie zaprezentowały się też zawodniczki trenera Wojciecha Gawrona, które, występując poza konkurencją, zajęły II miejsce.

Kolejne w klasyfikacji były uczennice z PG 1 i PG 4.
Mecz finałowy między reprezentacjami GMS -u miał niezwykle emocjonujący przebieg. Drugoklasistki stawiły wyraźny opór swoim starszym koleżankom. Pierwszy set zakończył się wynikiem 32:30 i niewiele brakowało, by to podopieczne Wojciecha Gawrona cieszyły się zwycięstwem. Również w drugim secie walka toczyła się do samego końca, jednak to bardziej doświadczone zawodniczki wygrały całe spotkanie 2:0. Gratulacje i brawa należą się obu drużynom. Dziękujemy za piękne, sportowe widowisko.