Sukces naszego absolwenta

Miło nam poinformować, iż absolwent naszej szkoły – Grzegorz Pacholczak, reprezentując barwy drugoligowego MOS WOLA WARSZAWA, wywalczył wraz z drużyną brązowy medal Mistrzostw Polski w kategorii U-23.

W finałowym turnieju, który odbył się w dniach 30-31 kwietnia w Legionowie, wzięły udział cztery najlepsze zespoły w naszym kraju w kategorii wiekowej do 23 lat. Mistrzami Polski okazali się siatkarze Czarnych Radom, drugie miejsce zajęli zawodnicy BBTS Bielsko Biała, zaś czwartą lokatę uzyskał zespół ESPANDO Szczecin. Finałowy turniej miał bardzo uroczystą oprawę, a najlepsze zespoły otrzymały wysokie nagrody pieniężne.

Drugim ostrowieckim akcentem podczas tej imprezy była obecność wielokrotnego reprezentanta Polski, mistrza świata- Grzegorza Szymańskiego, który podczas zawodów pełnił funkcję kwalifikatora mistrzostw.

Wierzymy, iż jeszcze niejeden wychowanek ostrowieckiego klubu pójdzie w ślady Grzegorzów. Więc już dziś zapraszamy na testy do Szkoły Mistrzostwa Sportowego, które odbędą się 17 maja o godzinie 10:00.