Zwycięstwo siatkarzy na inaugurację ligi

Niezły horror zafundowali kibicom podopieczni trenera Jerzego Pacholczaka podczas meczu otwarcia Świętokrzyskiej Ligi Juniorów. Drużyna SMS GUMP Ostrowiec podejmowała na własnym boisku Hetmana Włoszczowa, a spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1.
Pierwsze dwa sety w hali przy ul. Żeromskiego przebiegały pod dyktando ostrowczan, którzy wygrali je do 21 i do 14. W trzecim secie goście przejęli inicjatywę i pokonali gospodarzy 25:20. Czwarty set to walka nerwów i zmienne szczęście. Po bardzo emocjonującej końcówce partia zakończyła się wynikiem 25:23 dla SMS GUMP. Tym samym ustalono wynik spotkania na 3:1 dla Ostrowca.

Podopieczni trenera Jerzego Pacholczaka wystąpili w nowych strojach meczowych, które chyba przyniosły im szczęście. A już 19 listopada zagrają u siebie kolejny mecz. Tym razem przeciwnikiem będzie drużyna MKS Czarni Połaniec.