Pierwszy sparing podopiecznych trenera Grzegorza Klepacza

Piłkarze z klasy I Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego rozegrali swój pierwszy sparing. Ich przeciwnikiem byli uczniowie klasy sportowej X Liceum Ogólnokształcącego w Kielcach. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

Podopieczni Grzegorza Klepacza w pierwszej połowie stworzyli kilka udanych akcji, a jedna z nich zakończyła się bramką. W 20 minucie celnym strzałem popisał się Mateusz Leszcz. Niestety w drugiej połowie goście wyrównali i było 1:1.

– Jestem zadowolony z postawy moich zawodników. Mimo że nie ustrzegli się błędów, to zagrali dobre spotkanie – powiedział po meczu trener i wychowawca klasy Grzegorz Klepacz. – Jeśli będą tak pracować nadal, to jestem spokojny o ich sportowy rozwój. W planach mamy jeszcze kolejne sparingi z innymi klasami w naszym regionie szkolącymi młodych piłkarzy.

W meczu zagrali: Albert Mrotek, Kuba Asendy, Kacper Dereń, Maciej Karwacki, Karol Macias, Dawid Śpiewak, Konrad Dziedzic, Kamil Strząbała, Dawid Skrzek, Mateusz Leszcz (jako skład podstawowy) oraz Adrian Sorbian, Edward Szumera, Rafał Milewski, Jakub Mazurkiewicz. Z powodu kontuzji z ławki swoim kolegom kibicowali Dawid Zalewski, Michał Lipiarz, Patryk Paluch i Jakub Jaskuła.
Spotkanie sędziowali Tomasz Siczek i Rafał Barański.