Nie śpimy, zbieramy!

Nasza szkoła po raz kolejny wykazała się zaangażowaniem w „ Świątecznej zbiórce żywności ” organizowanej przez Bank Żywności w Ostrowcu Św. Akcja trwała między 16-17.03.2018 w sklepach w Ostrowcu, a my staliśmy w Biedronce przy ulicy Długiej. Chętnych ludzi do pomocy nie brakowało, co pokazuje, że takie akcje są potrzebne. Pierwszego dnia byli to uczniowie: M. Walesic, M. Piórkowski, K. Malicki, J. Kita, B. Kościk, A. Wyrzykowski, O. Danielski, K. Kiwak, P. Stefański, W. Jeżewska, K. Gadomska, J. Rachudała, M. Piórkowski, I. Sawicki pod opieką: J. Sarneckiej-Żak, M. Siepietowskiej, A. Czuby, E. Kowalskiej, T. Karbowniczek, B. Niedbały i B. Gomuły. Drugiego natomiast: M. Majewska, W. Rdzanek, M. Mazur, K. Kostucha, Z. Chrzanowska, M. Kaleta, K. Leszczyńska, O. Czechowska, K. Stefańska, P. Kowalik, K. Dziewirz , O. Danielski pod opieką: B. Gomuły, A. Maj oraz J. Sarneckiej- Żak.

Zebraliśmy bardzo dużo produktów żywnościowych takich jak: makarony, dżemy, konserwy, mleko, słodycze dla tych najmniejszych oraz wiele innych. Nasza szkoła bardzo chętnie pomaga w takich akcjach, bo wiemy jak bardzo ludzie potrzebują pomocy, a my cieszymy się, że możemy ją nieść.