Pożegnanie wychowanków Internatu klas III LOMS i LO nr IV ZSOMS

17.04.2018r. uroczyście pożegnaliśmy wychowanków klas III LOMS i LO nr IV w ZSOMS, mieszkających przez 3 lata nauki w internacie tej szkoły.
Pobyt w internacie  to czas nie tylko nauki przeplatany treningami i wyjazdami na liczne zawody sportowe, ale również  czas na nowe znajomości i przyjaźnie.
Był smutek z powodu rozstania, ale i ciekawość tego, co przyniesie los w samodzielnym, dorosłym już życiu.  Wychowankowie otrzymali słodkie upominki wraz z życzeniami odwagi i mądrych wyborów na przyszłość. Samorząd internatu z młodszymi koleżankami przedstawił krótki program poetycko-muzyczny z ciekawymi sentencjami na przyszłość. Ich słowa niosły przesłanie, by w nowe życie wchodzili pełni siły, wiary i nadziei, by nie tracili optymizmu, a w sercach zachowali wspomnienia wspólnie spędzonych chwil  w internacie. Jak mówi poeta: „Nic nie jest stracone, skończone też nie. Gdy droga przed Tobą, a sam jesteś w tle…”. A przed Wami – długa droga, idźcie nią z uśmiechem na twarzy, aby spotkać na niej radość i szczęście.

I tego Wam z całego serca życzymy!