馃搶AKCJA STRAJKOWA NAUCZYCIELI馃搶

Szanowni Pa艅stwo!
Informuj臋, 偶e 8 kwietnia 2019 r. (poniedzia艂ek) w naszej szkole rozpocznie si臋 strajk nauczycieli i pracownik贸w o艣wiaty, kt贸ry potrwa do odwo艂ania.
Poniewa偶 w referendum strajkowym ponad 90% nauczycieli zadeklarowa艂o poparcie dla strajku, mo偶emy nie by膰 w stanie zagwarantowa膰 pe艂nej opieki Pa艅stwa dzieciom. Dopiero w poniedzia艂ek b臋dziemy mie膰 wiedz臋, jak du偶a b臋dzie skala protestu w naszej szkole. Zdaj臋 sobie spraw臋, 偶e strajk pracownik贸w o艣wiaty mo偶e spowodowa膰 zak艂贸cenia w pracy szko艂y, a tym samym wi膮za膰 si臋 z pewnymi trudno艣ciami dla Pa艅stwa i Pa艅stwa dzieci. Poniewa偶 mo偶emy nie by膰 w stanie poprowadzi膰 zaj臋膰 zgodnie z planem, uprzejmie prosz臋 o zapewnienie we w艂asnym zakresie opieki dla swoich dzieci w czasie trwania strajku. W wyj膮tkowych sytuacjach, dla uczni贸w obecnych w szkole, b臋d膮 zorganizowane zaj臋cia opieku艅cze.

Sytuacja jest dynamiczna i w ka偶dej chwili mo偶e ulec zmianie. Informacje dotycz膮ce powrotu do pe艂nego funkcjonowania szko艂y zostan膮 Pa艅stwu przekazane za po艣rednictwem dziennika elektronicznego niezw艂ocznie po ich uzyskaniu.
Z powa偶aniem
Dyrektor Szko艂y
Anna Trojanowska