Kolejna wygrana SMS w III lidze kobiet

06. 12. 2019 r.

W meczu rozgrywanym we własnej hali nasze zawodniczki pewnie pokonały zespół gości UKS Victoria Włoszczowa w trzech setach (3:0 /25:17, 25:9, 25:10/) . Wyrównany przebieg miał tylko pierwszy set, natomiast w dwóch pozostałych dominacja zespołu SMS była widoczna we wszystkich elementach. W dzisiejszym meczu zespół SMS wystąpił w następującym skladzie : Maja Sobusiak, Weronika Kwiatkowska, Julia Piotrowska, Oliwia Błaszczyk, Maja Mazur, Katarzyna Gałczyńska, Emilia Piotrowska, Daria Chomicz, Kornelia Jakus, Zuzanna Stachura, Martyna Kmuk, Wiktoria Rdzanek, Anfisa Akulich trenerzy : Rafał Dytkowski i Piotr Brodawka. MVP meczu została nasza rozgrywająca : Maja Sobusiak. Dziękujemy wszystkim kibicom obecnym na meczu oraz naszym absolwentkom, które kibicowały młodszym koleżankom : Natalii Dymanowskiej, Klaudii Rdzanek, Asi Guz, Darii Szot. W Dniu jutrzejszym : Wiktoria Rdzanek, Oliwia Błaszczyk, Kaja Klepacz, Martyna Kmuk i Emilia Piotrowska zasilą kadrę I ligowego zespołu KSZO OSTROWIEC w wyjazdowym spotkaniu z Częstochowianką . Trzymamy kciuki za zespół i liczymy na dobry mecz w Częstochowie