Juniorki SMS KSZO w fazie finałowej !!!

W drugim meczu 1/4 Mistrzostw Polski juniorek zespół SMS KSZO pokonuje GTS PLAS Gryfice 3:0 / 25:16, 25:16, 25:16/. Dzięki drugiemu zwycięstwu awansujemy do fazy finałowej turnieju. W dzisiejszym meczu nasze zawodniczki zagrały w składzie : Maja Sobusiak, Weronika Kwiatkowska, Kaja Klepacz, Oliwia Błaszczyk, Julia Kolasa, Julia Piotrowska, Katarzyna Gałczyńska, Martyna Kmuk, Zuzanna Stachura, Wiktoria Rdzanek, Maja Gromczyk, Kornelia Jakus, Emilia Piotrowska, Wiktoria Zielińska oraz trenerzy : Rafał Dytkowski i Piotr Brodawka. Siatkarskiego święto w hali SMS dzień drugi okazał się ponownie udany dla naszych zawodniczek. Klub kibica , w którym prym wiodą uczniowie z sekcji piłki ręcznej jest olbrzymim wsparciem dla naszej drużyny. Dziękujemy GAZECIE OSTROWIECKIEJ za patronat medialny i fotorelację z meczu autorstwa Stanisława Dulnego

Zdjęcie: https://ostrowiecka.pl/2020/02/21/turniej-cwiercfinalowy-mp-juniorek-kszo-sms-gts-plas-gryfice-30/?utm_campaign=shareaholic&utm_medium=facebook&utm_source=socialnetwork&fbclid=IwAR1px0JM57vO99vlJaU1LRdCqt522YxptUDGpxl9keq3DQaI2TLpam1Eyz8