Finał Świętokrzyskiej Ligii Juniorów

W pierwszych dwóch partiach wyrównana walka trwała do połowy setów, końcówki jednak należały zdecydowanie do Kielczan. W trzeciej partii ostrowieccy siatkarze zaprezentowali skuteczną grę i bardzo waleczną postawę, cały czas prowadząc do stanu 20:17. Niestety końcówka seta ponownie należała do zawodników z Kielc, którzy wygrali 25:21 i cały mecz 3:0.Za tydzień drugi mecz finałowy. Wierzmy, że nasi siatkarze zagrają skuteczniej i powalczą o zwycięstwo.

Zespół SMS Gump Ostrowiec wystąpił w następującym składzie: Mikołaj Kubik, Maciej Surmański, Michał Surmański, Oskar Klechowski, Mateusz Ufniarz, Wiktor Wierzchowski, Kacper Gajewicz, Dawid Paćkowski oraz Michał Nartowski- najlepszy zawodnik drużyny Gospodarzy, trener Jerzy Pacholczak.

Dziękujemy bardzo za wspaniałe zdjęcia mistrza Staszka Dulnego!!