Uczniowie klasy VI Szkoły Podstawowej liderem rozgrywek w barwach KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Już od początku meczu było widać nasze nastawienie do meczu, ciągłe ataki na bramkę gości i już po pierwszych 10 minutach powinniśmy prowadzić 3:0 niestety brak skuteczności, ale nasza nieustępliwość w końcu przynosi efekty i po bardzo ładnej akcji drużyny na listę strzelców wpisuje się Aleksander Barański, który pięknym strzałem pokonuje bramkarza
i prowadzimy 1:0 i takim wynikiem kończy się pierwsza połowa. Druga połowa to kontynuacja tego co sobie założyliśmy kolejne sytuacje bramkowe które przynoszą kolejną bramkę po perfekcyjnej asyście Michała Furtowicza bramkę strzela Dawid Król i jest 2:0 . Niestety po kilku minutach przysypiamy w defensywie I jest bramka kontaktowa. Nasza drużyna odpowiada na trafienie gości bardzo szybko bo już po 3 minutach na 3:1 dla pomarańczowo czarnych strzela i tym samym ustala wynik spotkania Gabriel Lach.

Skład naszej ekipy: Franek Czubak, Dawid Król , Miłosz Słowiński, Krzysztof Tobisz, Michał Furtowicz, Bartosz Woźniak, Aleksander Barański, Kacper Kwaśniak, Gabriel Lach, Kacper Faliszewski, Hubert Wisowski , Mateusz Dukielski, Maciej Łasak, Michał Łukawski, Maksymilian Bogucki, Kamil Krawczyk, Jakub Góra