Zwycięstwo klasy VI grającej w barwach KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Pierwsza połowa w naszym wykonaniu szybko do zapomnienia, zaczęliśmy od ataków na bramkę gospodarzy i niestety ale nie potrafimy wykorzystać naszych sytuacji i jak się to mówi niewykorzystane sytuacje się mszczą i w pierwszej połowie tak było , błąd w obronie i za krótkie zagranie do bramkarza przechwytuje napastnik gospodarzy i przegrywamy 1:0 . Po straconej bramce to my zaczynamy atakować i po zespołowej akcji bramkę na 1:1 strzela Kacper Kwaśniak i mamy 1:1. Druga połowa to dominacja naszej drużyny ciągłe ataki na bramkę drużyny z Buska czego rezultatem były dwie strzelone bramki przez Kacpra Faliszewskiego

Zdecydowanie pierwsza połowa do zapomnienia w drugiej już było lepiej, jest jeszcze sporo elementów które trzeba poprawić i na pewno to zrobimy.

AKS Busko Zdrój- KP KSZO Ostrowiec 1:3