SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski – VOLLEY Pawłów 3:0

Dwa pierwsze sety to wyraźna przewaga gospodarzy i wysokie zwycięstwa w obu partiach Dopiero w trzecim secie przyjezdni nawiązali walkę, ale pomimo tego ostrowczanie zdołali wygrać tego seta do 15 i całe spotkanie 3:0. Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany Dawid Paćkowski. Ponad to w ekipie GUMPA zagrali: Klechowski Oskar, Borycki Sebastian, Zięba Paweł, Mysłowski Wiktor, Ufniarz Mateusz, Hudyka Michał, Surmański Michał, Surmański Maciek, Nartowski Michał, Kosno Artur, Kubik Mikołaj, Młynarczyk Oskar, Gajewicz Kacper.
-Nasz zespół składa się z juniorów młodszych i starszych. Trenujemy bardzo ciężko, intensywnie i nie boimy się powiedzieć, że będziemy walczyć o awans do 3 ligi. Mamy nadzieję że gra w rozgrywkach seniorskich zaprocentuje również w rozgrywkach młodzieżowych -powiedział trener Jerzy Pacholczak.