Świętokrzyska III Liga Kobiet

Dzisiejsze spotkanie miało dwa oblicza. Pierwsze dwa sety zdecydowanie należały do naszego zespołu, który był zdecydowanie skuteczniejszy
w ataku. W trzecim secie od stanu 12:12 zespól gości zdobył siedem punktów z rzędu, co pozwoliło mu wygrać trzecią partię. Kluczowy dla całego spotkania okazał się czwarty set, który po dramatycznej końcówce wygrały nasze dziewczęta.
Podopieczne trenera Rafała Dytkowskiego zagrały w następującym składzie: Kinga Barańska, Zofia Chrzanowska, Karolina Wiatr, Julia Mendyk, Nela Wójcik, Zuzanna Bugajska, Kaja Krawiec, Aleksandra Garstka, Ewa Garstka, Aleksandra Orlef, Hanna Olszewska, Oliwia Czechowska, Julia Jabłońska.
GRATULACJE DLA NASZEGO SIATKARSKIEGO TEAMU!!!
Dziękujemy kibicom za wspaniały doping w końcówce IV seta !!!
Zdjęcia: Rafał Soboń – dziękujemy.