Nowy rok szkolny w piłce nożnej

Oto garść statystyk z ich piłkarskich potyczek.
✅Paweł Zdyb i Franciszek Lipka reprezentują KSZO 1929 Ostrowiec (seniorzy). W meczach z Wisłoką Dębica, Koroną II Kielce, Czarnymi Połaniec obaj weszli na boisko z ławki rezerwowych. W spotkaniu z Avią Świdnik Paweł wszedł z ławki rezerwowych, natomiast z Podhalem Nowy Targ Paweł grał od początku, a Franek wszedł z ławki rezerwowych.
✅Mikołaj Toboła reprezentuje Alit Ożarów. W meczu z Moravią Morawica grał 75 minut i miał asystę, z AKS Busko Zdrój grał 75 minut, z GKS Nowiny grał 70 minut, z Orliczem Suchedniów grał 85 minut, a z GKS Górno grał 70 minut i miał asystę.
✅Jakub Wojtachnio i Dawid Witczak reprezentują Łysicę Bodzentyn.
W meczu z Zenitem Chmielnik obaj zagrali całe spotkanie, z Piastem Stopnica Dawid zagrał cały mecz, Jakub 80 minut i miał asystę, z Naprzodem Jędrzejów Jakub zagrał 65 minut i strzelił gola, jednak nabawił się kontuzji; z Piaskowianką Piaski Jakub grał 75 minut i miał dwie asysty, a Dawid wszedł na 30 minut.
✅Igor Jas i Bartosz Stańczak reprezentują Stal Kunów. W spotkaniu z Wierną Małogoszcz Bartosz grał cały mecz, a Igor 45 minut, ze Spartą Kazimierza Wielka Bartosz grał cały mecz, a Igor 45 minut, z Klimontowianką Klimontów Bartosz grał cały mecz, Igor 80 minut i strzelił gola, ze Starem Starachowice oraz Moravią Morawica obaj grali cały mecz, z AKS Busko Zdrój Bartosz grał 20 minut, ponieważ doznał kontuzji, natomiast Igor grał cały mecz;
✅Drużyna Juniorów KSZO rozegrała dwa spotkania. Mecz z Alitem Ożarów zakończył się wynikiem 6:0, a zagrali w nim: Patryk Potocki, Maciek Kosik, Krystian Gilewski, Krystian Pająk, Jakub Gulba (1 gol), Maciej Stachurski, Piotr Wiewióra, Wojciech Zięba, Wojciech Śmieszek (2 gole) Kacper Żebrowski, Franek Lipka (2 gole), Piotr Górczyński, Kajetan Nowak. W tym meczu padł jeden gol samobójczy. Mecz z GKS Nowiny zakończył się ramisem 1:1, a zagrali w nim: Jakub Gulba, Maciej Kosik, Franek Lipka (!GOL), Wojciech Zięba (asysta),Wojciech Śmieszek, Kacper Żebrowski, Patryk Potocki, Jakub Wierzbicki, Kacper Lenart, Kajetan Nowak, Krystian Pająk, Wiktor Post, Maciej Stachurski, Kacper Masternak, Jan Szczęsny, Krystian Gilewski, Piotr Wiewióra.