Na najwyższych stopniach uplasowali się:
50m kraulem:
16 lat i starsi:
Lipetska Anastasiia – 1 miejsce (28.44)Iżewska Gabriela – 3 miejsce (28.86)
14-15 lat:
Drabych Mariana – 1 miejsce (29.32)
200 klasyczny:
16 lat i starsi:
Kamińska Zuzanna – 1 miejsce (2:41.18)
13 lat:
Nikitska Emiliya – 1 miejsce (3:02.60)
Bielecka Lena – 3 miejsce (3:21.13)
16 lat i starsi:
Lis Jan – 1 miejsce (2:31.08)
13 lat:
Batugowski Szymon – 1 miejsce (2:51.30)
100 grzbietowym:
16 lat i starsi:
Petrykowska Adrianna – 1 miejsce (1:09.96)
Sulik Alicja – 2 miejsce (1:10.41)
Iżewska Gabriela – 3 miejsce (1:11.55)
14-15 lat:
Drabych Mariana – 1 miejsce (1:09.56)
13 lat:
Kozub Amelia – 2 miejsce (1:13.80)
16 lat i starsi:
Tomaszewski Aleks – 1 miejsce (58.58)
Suchański Filip – 3 miejsce (59.75)
13 lat:Budzeń Patryk – 1 miejsce (1:16.51)
Rdzanek Mikołaj – 2 miejsce (1:17.39)
400m dowolnym:
16 lat i starsi:
Kamińska Zuzanna – 2 miejsce (4:46.42)
Szafrańska Malwina – 3 miejsce (4:46.66)
14-15 lat:
Bobrovska Alina – 1 miejsce (4:36.50)
Savchenko Oleksandra – 2 miejsce (4:45.63)
Baidalinova Sofia – 3 miejsce (4:49.78)
100m zmienny:
16 lat i starsi:
Kamińska Zuzanna – 1 miejsce (1:09.14)
Ofman Julia – 2 miejsce (1:10.97)
Iżewska Gabriela – 3 miejsce (1:12.08)
14-15 lat:
Baidalinova Sofia – 1 miejsce (1:12.37)
Savchenko Oleksandra – 2 miejsce (1:12.42)
16 lat i starsi:
Tomaszewski Aleks – 1 miejsce (1:01.45)
Radkiewicz Kajetan – 3 miejsce (1:02.18)
13 lat:Batugowski Szymon – 3 miejsce (1:08.79)
200m motylkowym:
16 lat i starsi:
Oliwia Sosnówka – 2 miejsce (2:41.64)
14-15 lat:
Bobrovska Alina – 1 miejsce (2:32.97)
16 lat i starsi:
Michta Bartosz – 3 miejsce (2:07.52)
Sztafety 4x50m dowolny:
16 lat i starsi:
(Lipetska, Iżewska, Sadłos, Kamińska) – 1 miejsce (1:56.39)
(Petrykowska, Sulik, Ofman) – 2 miejsce (1:59.03)
14-15 lat:
(Baidalinova, Savchenko, Drabych, Bobrovska) – 1 miejsce (1:58.44)
13 lat:
(Kozub, Nikitska) – 1 miejsce (2:01.07)
(Jama, Sulik, Zagraj) – 3 miejsce (2:10.83)
12 lat:
KSZO Ostrowiec (Brzezińska, Sokół) – 1 miejsce (2:04.53)
16 lat i starsi:
(Tomaszewski, Michta, Radkiewicz, Sojda) – 1 miejsce (1:41.90)
(Lis, Siembida, Wypchło) – 2 miejsce (1:44.57)
14-15 lat:
(Tobiszewski, Wicha) – 3 miejsce (2:05.36)
13 lat:
(Budzeń, Batugowski) – 1 miejsce (1:57.00)
Gratulacje dla zawodników i trenerów!