Na najwyższych miejscach uplasowali się:
100m dowolny;
KOBIET:
16 lat i starsi
2- Petrykowska Adrianna (1:00.32)
3- Ofman Julia (1:03.16)
14-15 lat
1- Bobrovska Alina (1:01.08)
3- Savchenko Oleksandra (1:02.73)
MĘŻCZYZN:
16 lat i starsi
2- Tomaszewski Aleks (51.31)
3- Radkiewicz Kajetan (52.38)
14-15 lat
1- Sikora Cyprian (55.63)
50m klasyczny;
KOBIET:
16 lat i starsi
1- Kamińska Zuzanna (33.40)
2- Ofman Julia (33.52)
13 lat
2- Nikitska Emiliya (37.17)
2- Brzezińska Dominika (40.90)
MĘŻCZYZN:
16 lat i starsi
1- Lis Jan (29.70)
13 lat
1- Batugowski Szymon (32.51)
200m grzbietowy;
KOBIET:
16 lat i starsi
1- Petrykowska Adrianna (2:23.17)
2- Sulik Alicja (2:25.65)
3- Celińska Małgorzata (2:29.27)
14-15 lat
1- Drabych Mariana (2:25.16)
MĘŻCZYZN:
16 lat i starsi
1- Suchański Filip (2:01.56)
2- Tomaszewski Aleks (2:05.06)
14-15 lat
1- Sikora Cyprian (2:16.76)
13 lat
1- Budzeń Patryk (2:39.88)
800m dowolny;
KOBIET:
16 lat i starsi
1- Szafrańska Malwina (9:36.48)
2- Sosnówka Oliwia (10:07.93)
14-15 lat
1- Bobrovska Alina (9:22.90)
3- Sosnówka Milena (10:29.43)
MĘŻCZYZN:
16 lat i starsi
1- Radkiewicz Kajetan (8:07.18)
2- Michta Bartosz (8:19.52)
14-15 lat
3- Wicha Antoni (10:00.81)
200m zmienny;
KOBIET:
16 lat i starsi
1- Kamińska Zuzanna (2:22.78)
2- Ofman Julia (2:29.65)
14-15 lat
1- Savchenko Oleksandra (2:24.13)
13 lat
1- Nikitska Emiliya (2:35.91)
12 lat
3- Brzezińska Dominika (2:47.87)
100m motylkowy;
KOBIET:
16 lat i starsi
3- Celińska Małgorzata (1:12.17)
14-15 lat
1- Sosnówka Milena (1:11.50)
MĘŻCZYZN:
16 lat i starsi
1- Tomaszewski Aleks (54.37)
2- Michta Bartosz (55.85)
3- Lis Jan (59.75)
14-15 lat
2- Tobiszewski Mikołaj (1:07.84)
3- Dzięgielewski Dawid (1:11.20)
13 lat
1- Batugowski Szymon (1:01.60)
REKORD OKRĘGU ŚWIĘTOKRZYSKIEGO MŁODZIKÓW
13-LAT
sztafety 4x200m dowolny;
KOBIET:
16 lat i starsi
1- KSZO Ostrowiec Św. 1 (Petrykowska, Kamińska, Celińska) – 9:03.32
13 lat
KSZO Ostrowiec Św. 3 (Jama, Nikitska) – 9:29.12
12 lat
1- KSZO Ostrowiec Św. 4 (Sokół, Brzezińska) – 10:14.16
MĘŻCZYZN:
16 lat i starsi
1- KSZO Ostrowiec Św. 1 (Siembida, Michta, Radkiewicz, Tomaszewski) – 7:45.70
13 lat
1- KSZO Ostrowiec Św. 3 (Budzeń, Batugowski) – 9:07.00
W KLASYFIKACJI INDYWIDUALNEJ:
13 lat
CHŁOPCY:
3- Batugowski Szymon
14-15 lat
DZIEWCZĘTA:
1- Bobrovska Alina
2- Savchenko Oleksandra
3- Drabych Mariana
CHŁOPCY:
1- Sikora Cyprian
16 lat i starsiKOBIETY:
1- Kamińska Zuzanna
2- Ofman Julia
MĘŻCZYŹNI:
1- Radkiewicz Kajetan
2- Michta Bartosz
3- Tomaszewski Aleks
Ponadto liczna grupa naszych uczniów należąca do klubu KSZO Ostrowiec Św. po raz kolejny zajęła, wraz z pozostałymi jego członkami, PIERWSZE MIEJSCE w klasyfikacji drużynowej.
Gratulacje dla zawodników i trenerów