Dwa złote medale naszych lekkoatletek

Podczas rozgrywanych w Kielcach Mistrzostw Województwa w lekkiej atletyce znakomicie zaprezentowały się dwie nasze uczennice, zawodniczki Uks Czwórka Ostrowiec:
Marysia Wójtowicz wygrała skok wzwyż z wynikiem 140 cm,
Gabrysia Burek debiutująca w pchnięciu kulą z wynikiem 8.36 m także wywalczyła złoty medal.
Brawo dziewczęta i trener Janusz Ozdoba!!!

Karol Łączkowski trzeci w Ogólnopolskim Pucharze Mistrzów

Podczas rozgrywanych we Włocławku Ogólnopolskich Zawodów „Puchar Mistrzów” nasz sprinter Karol Łączkowski wywalczył III m w biegu na 200m. Osiągnął najlepszy wynik w tym sezonie 22,54s.Karol na co dzień jest zawodnikiem Uks Czwórka Ostrowiec i trenuje pod okiem trenera Janusza Ozdoby.
Gratulacje

Grad medali naszych sztafet

Gratulacje dla naszych reprezentantów za wspaniałą walkę podczas zawodów sztafetowych w lekkiej atletyce!
Nasi uczniowie pokazali ogromne serce do walki, determinację oraz świetną współpracę drużynową, rywalizując z bardzo mocnymi ekipami. Każdy dał z siebie maksimum możliwości i zostawił mnóstwo energii na bieżni!
Sztafeta olimpijska chłopców ze szkoły podstawowej – 3 miejsce
Sztafeta 4×100 m dziewcząt liceum – 2 miejsce
Sztafeta 4×100 m mężczyzn – 1 miejsce
Sztafeta 4×400 m kobiet – 3 miejsce
Sztafeta 4×400 m mężczyzn – 1 miejsce
Jesteśmy bardzo dumni z postawy wszystkich zawodników. Dziękujemy za walkę do ostatnich metrów, sportowego ducha i piękne reprezentowanie szkoły!
Brawo drużyna!

Rekordowy występ Karola Łączkowskiego

Rewelacyjnie zaprezentował się uczeń klasy I w (OPW) Karol Łączkowski w Otwartych Mistrzostwach Stalowej Woli. Podopieczny trenera Janusza Ozdoby Uks Czwórka Ostrowiec zanotował ogromny progres, potwierdził świetną formę i ustanowił nowe życiówki.
Karol w biegu na 100 m uzyskał wynik 11,18 s. i tym samym zdobył 2 klasę sportową.
biegu na 200 m uzyskał świetny wynik 22,90 s. – w rankingu ogólnopolskim jest obecnie na 6 miejscu w swojej kategorii wiekowej, a to dopiero pierwszy start i bardzo dobry prognostyk na sezon letni.
Brawo Karol !!!

Zwyciężamy w klasyfikacji medalowej Mistrzostw Powiatu w Lekkiej Atletyce

Nasza szkoła była gospodarzem Mistrzostw Powiatu Ostrowieckiego w lekkiej atletyce, które odbyły się w ramach II Memoriału Lekkoatletycznego im. Kazimierza Jarosa. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli: Agnieszka Rogalińska – Starosta Ostrowiecki oraz Artur Łakomiec – Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego.
W mistrzostwach wystartowały drużyny z 8 szkół ponadpodstawowych naszego powiatu, w sumie blisko 150 zawodników i zawodniczek. Nasza ekipa zaprezentowała się rewelacyjnie, zdobywając łącznie aż 1️⃣6️⃣ medali, co dało nam 1️⃣miejsce w klasyfikacji medalowej.