Rekrutacja 2021/2022

W roku szkolnym 2021/2022 będziemy prowadzić szkolenie sportowe w następujących dyscyplinach:

  • szkoła podstawowa – piłka siatkowa dziewcząt, piłka ręczna chłopców,  piłka nożna chłopców, pływanie i piłka wodna,
  • liceum – piłka siatkowa dziewcząt, piłka siatkowa chłopców, piłka ręczna chłopców, piłka nożna chłopców, lekka atletyka, pływanie i piłka wodna.

 

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego

Poniżej publikujemy listę kandydatek i kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w podziale na dyscypliny sportowe.
LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH
LISTA NIEZAKWALIFIKOWANYCH

Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca. Zainteresowanych prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 – 15.00, numer telefonu: 41 262 48 06.

Wyniki prób sprawnościowych do Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego – termin dodatkowy

Poniżej publikujemy listę kandydatek i kandydatów, którzy zaliczyli próbę sprawności fizycznej do klasy I Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w podziale na dyscypliny sportowe:
Pływanie
1. Jackiewicz Adam
2. Sosnówka Oliwia
3. Suchański Filip
Piłka nożna
1. Domański Wiktor
2. Rusin Filip
3. Trześniewski Jakub
4. Wolski Jakub

Wyniki prób sprawnościowych do Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego – termin dodatkowy

Poniżej publikujemy listę kandydatek i kandydatów, którzy zaliczyli próbę sprawności fizycznej do klasy VI oraz w rekrutacji uzupełniającej do klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego w podziale na dyscypliny sportowe.

Klasa VI  
Piłka siatkowa dziewcząt:
1. Czyż Lena
Piłka ręczna:
1.Skit Oliwer 

Klasa VII
Piłka siatkowa
1.Polak Maja
2. Witkowska Gabriela
Piłka nożna:
1. Kapusta Kryspin

Klasa VIII
Pływanie:
1. Jonaszek Julia
Piłka ręczna:
1. Wnuk Alan
Piłka nożna:
1. Gilewski Krystian

Lista kandydatów przyjętych do Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego

Poniżej publikujemy listę kandydatek i kandydatów przyjętych do Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego w podziale na dyscypliny sportowe.
POBIERZ LISTĘ

Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca. Zainteresowanym przypominamy, że II termin prób sprawnościowych zaplanowano na 27 lipca 2020 r.