Sukces Mateusza zauważony i doceniony

MATEUSZ BORKOWSKIMateusz Borkowski wraz z dyrektorem naszej szkoły Zygmuntem Kochańskim został zaproszony na sesję Rady Powiatu, podczas której odebrał z rąk Starosty Ostrowieckiego Zbigniewa Dudy gratulacje za pobicie funkcjonującego przez 40 lat rekordu Polski.

 

Gratulacje i upominek podczas sesji Rady Powiatu przekazali Mateuszowi starosta Zbigniew Duda oraz Jerzy Brożyna, Przewodniczący Rady Powiatu. To kolejne wyróżnienie dla Mateusza Borkowskiego. 1 września został nagrodzony przez starostę za zdobycie brązowego medalu Mistrzostw Europy.

– Napawa nas dumą fakt, iż tak zdolny sportowiec jest uczniem naszej szkoły, a swoimi osiągnięciami rozsławia Powiat Ostrowiecki na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. W imieniu całego Zarządu Powiatu i Rady Powiatu Ostrowieckiego życzymy dalszych sukcesów oraz satysfakcji z realizowania sportowej pasji – powiedział starosta.

List z gratulacjami otrzymał także dyrektor szkoły, Zygmunt Kochański.

16.02.26.MAT.