Nasi uczniowie kochają teatr

Tym razem wybraliśmy się do Skarżyska – Kamiennej na musical  „Art Factory”, okrzyknięty największym wydarzeniem musicalowym tego roku. Widowisko opowiada o pułapkach, jakie czekają na młodych artystów wchodzących w świat konkursów, formatów i telewizyjnych show.Prawie 100-osobowa grupa gimnazjalistów i licealistów z klas I a GMS, I b GMS, II a GMS, II a LO  i I a LOMS wraz z opiekunami: Katarzyną Górniak, Katarzyną Korulczyk, Alicją Ramską, Małgorzatą Stańczak, Małgorzatą Malinowską i Grażyną Maj wyjechała 16 czerwca do Skarżyska – Kamiennej na dance musical „Art Factory”.

„Art Factory” to pierwszy polski dance musical, który powstał w ramach Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego. Jest to opowieść o młodości, dojrzewaniu i emocjach, które się z nią wiążą. Fascynująca historia, która w żaden sposób nie ogranicza kręgu swych odbiorców.
Roztańczona opowieść o walce o realizację marzeń zachwyciła wspaniałymi piosenkami, choreografią, grą uzdolnionych artystów, elementami iluzji i efektami specjalnymi. Polecamy!