Triumfalny powrót z turnieju w Sandomierzu

Nasze kadetki po raz kolejny udowodniły dobrą formę i zajęły II miejsce podczas Turnieju Siatkarskiego, który rozegrany został w dniach  10-11.09.2016 r. w Sandomierzu.

2016-09-10-turniej-siatkarski-w-sandomierzu-6Kadetki pod wodzą trener Iwony Błaszkiewicz musiały zmierzyć się z 7 drużynami  – Siarką Tarnobrzeg, MKS Skierniewice, MKS Łańcut, MKS Sandomierz, SMS Nowa Dęba i zawodniczkami z Opatowa. Pierwszego dnia zawodów dziewczyny spisały się bardzo dobrze wygrywając 3:0 dwa pierwsze mecze w grupie: z Opatowem oraz z Nową Dębą. Następne spotkanie rozegrały z Łańcutem. Przegrały 1:2, jednak to nie przeszkodziło im w wyjściu z grupy z pierwszego miejsca.

Drugiego dnia rozpoczęła się walka o miejsca 1-4. Pierwszy z meczy dziewczęta wygrały, pokonując Siarkę Tarnobrzeg 2:0. Tym samym awansowały do ścisłego finału. Jednak w starciu o 1 miejsce po długiej i zaciętej walce musiały uznać wyższość rywalek. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Łańcuta i nasze dziewczęta zakończyły udział w turnieju na 2. miejscu.

2016-09-10-turniej-siatkarski-w-sandomierzu-112016-09-10-turniej-siatkarski-w-sandomierzu-9Dwie z zawodniczek naszego składu zostały wyróżnione nagrodami indywidualnymi. Iga Klepacz została uznana za najlepszą rozgrywającą, a Maja Kaczmarczyk otrzymała statuetkę dla najlepszej atakującej.

Drużyna SMS KSZO Ostrowiec wystąpiła w następującym składzie: Wiktoria Rdzanek, Natalia Nowak, Maja Kaczmarczyk, Zuzanna Stachura, Marta Majewska, Iga Klepacz, Katarzyna Kostucha, Wiktoria Jeżewska, Julia Piotrowska, Sylwia Pietruszka.

2016-09-10-turniej-siatkarski-w-sandomierzu-15Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!