Nasi uczniowie wśród Stypendystów Starosty Ostrowieckiego

Nasza szkoła była gospodarzem tegorocznej gali wręczania stypendiów i nagród Starosty Ostrowieckiego Zbigniewa Dudy za rok szkolny 2016/2017. Wśród 11 stypendystów znalazła się aż trójka naszych uczniów: Aleksander Ozga – uczeń GMS, waterpolista, Julia Szafrańska – uczennica LOMS, pływaczka i Karolina Wicha, uczennica GMS, pływaczka.

Ponadto nagrody książkowe za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i sportowe otrzymali uczniowie: Weronika Cuper, Joanna Ciesielczyk, Martyna Dobrasiewicz, Patrycja Banaś, Jakub Wilk, Aleksandra Banaczkowska, Kacper Zieja, Krystian Maruszczak, Michał Klimas, Izabela Jastrząb, Joanna Garbacka, Milena Komar i Iga Klepacz oraz nauczyciele na czele z dyrektor Anną TrojanowskąTeresa Karbowniczek, Iwona Kosiorowska, Kazimierz Jaros, Jerzy Bujak, Mariusz Rokita, Jerzy Pacholczak, Rafał Lasocki, Marcin Piwnik, Zygmunt Kochański, Małgorzata Malinowska, Edyta Machul i Urszula Sokół. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy 🙂