Pływacy zdeklasowali rywali

Na Krytej Pływalni „Rawszczyzna” w Ostrowcu Św. odbył się Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sztafetowych zawodach pływackich dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych. Nasi uczniowie w kategorii gimnazjów nie mieli sobie równych. Zarówno sztafeta dziewcząt, jak i chłopców, zajęła pierwsze miejsce, zdobywając puchary i medale dla najlepszych.

Składy naszych zwycięskich sztafet przedstawiają się następująco:
Dziewczęta: Anastazja Matracka, Natalia Przygoda, Wiktoria Błaszkiewicz, Karolina Kowalska, Paulina Boroń, Adrianna Nowak, Natalia Czernik, Oliwia Kurasińska, Ola Rokosz, Aleksandra Banaczkowska.
Chłopcy: Michał Klimas, Kacper Borowski, Daniel Auguścik, Paweł Kępiński, Bartosz Barański, Bartosz Piliński, Patryk Stefański, Jakub Wilk, Dominik Walczyk, Max Krakowiak.
Opiekunem zawodników był Szymon Kurasiński.

Organizatorem zawodów był Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy Kielce oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. W zawodach wzięło udział 80 dziewcząt i 90 chłopców w 17 drużynach z 9 szkół podstawowych oraz 90 dziewcząt i 70 chłopców w 15 drużynach z 9 szkół gimnazjalnych.