Mikołajki na sportowo

Poniedziałki to dla uczniów najgorszy dzień tygodnia (!) Ale nie w Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego Zaczęliśmy tydzień od Mikołajkowych Gier i Zabaw prowadzonych przez uczennicę klasy III b GMS Asię Garbacką , z nieocenioną pomocą trenera Wojciecha Gawrona oraz nauczycieli Alicji Ramskiej, Katarzyny Mozal – Papciak i Urszuli Sokół.

Zorganizowanie takiej imprezy było zadaniem w ramach rejonowego etapu Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia, do którego awansowała Asia.
W rywalizacji wzięło udział 6 sześcioosobowych drużyn z klas VI i VII szkoły podstawowej oraz II i III gimnazjum. Emocji było sporo, zabawa udana, co nie tylko przysporzyło wiele radości, ale też pozwoliło lepiej zintegrować się klasom, bo przecież nic tak nie łączy jak wspólna walka i dążenie do zwycięstwa.

Nikt nie odszedł bez nagrody. Najlepszy zespół otrzymał drobne upominki, m.in. słuchawki, pomoce dydaktyczne do nauki języków obcych, długopisy, smycze i wesołe maskotki. Wszyscy uczestnicy dostali po mandarynce jako symbolu zdrowego odżywiania się.

A klasa III b GMS zwyciężyła w konkursie na najlepsze przebranie mikołajkowe – nagroda był jeden dzień bez pytania Oby więcej takich imprez! A za Asię trzymamy kciuki, 15 grudnia etap rejonowy Olimpiady !!!