Trwa siatkarski maraton siatkarzy SMS

Po porażce na własnym parkiecie w rozgrywkach III ligi seniorów z ekipą Dafi Społem Kielce 0-3 ostrowieccy siatkarze wrócili na parkiety młodzieżowe i pokonali w wyjazdowym meczu Czarnych Połaniec 3-2. Był to ostatni mecz rundy zasadniczej rozgrywek juniorskich.

Już przed tym spotkaniem wiadomo było, że SMS zajmie 2 miejsce, a po zdobyciu dwóch setów przez siatkarzy z Połańca okazało się, że przeciwnikiem w fazie play off będzie ponownie zespół Czarnych Połaniec. Pierwszy mecz 2 rundy SMS rozegra w nowym roku 8 stycznia we własnej hali.

W kolejnym meczu w ramach Świętokrzyskiego Pucharu Coup w pierwszej rundzie SMS zmierzył się w wyjazdowym spotkaniu z Fodderem Kielce. Po pierwszym bardzo zaciętym secie na przewagi, zwyciężonym przez SMS, w dwóch kolejnych ostrowczanie już zdecydowanie dominowali na parkiecie i pokonali rywali 3-0, a tym samym awansowali do 2 rundy. Na lidera i zdecydowanie najlepszego zawodnika ekipy SMS-u wyrasta atakujący Bogdan Kostucha.

Zespół SMS Ostrowiec wystąpił w następującym składzie: Bogdan Kostucha, Karol Rzegocki, Łukasz Gos, Kamil Krakowiak, Wojciech Wojtyczko, Adam Surmański, Wiktor Wróbel, Jakub Dębowski, Sebastian Dymowski, Wiktor Osuch, Jakub Majewski. Trenerem zespołu jest Jerzy Pacholczak.