W świątecznym nastroju

Tradycyjnie w ostatnim dniu nauki przed świąteczną przerwą w naszej szkole odbyły się jasełka. W atmosferę Świąt Bożego Narodzenia wprowadzili nas uczniowie, którzy przygotowali przygotowali przedstawienie jasełkowe pod kierunkiem pań Moniki Garbackiej i Elżbiety Kowalskiej.

Młodzież naszej szkoły przypomniała wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko. Uroku inscenizacji dodały kolędy śpiewane przy akompaniamencie akordeonu, na którym zagrała Weronika Duda z klasy I b LOMS. Do wspólnego kolędowania włączyli się uczniowie i nauczyciele. Spotkanie napełniło wszystkich świąteczną radością i sprawiło, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt.

Po przedstawieniu w salach odbywały się spotkania wigilijne poszczególnych klas. Trzeba przyznać, że były one przygotowane z ogromną dbałością i starannością, zarówno pod względem dekoracji, jak i doboru potraw.  W przygotowania chętnie też włączyli się rodzice.