Minuta ciszy dla Bartka

W ramach rozgrywek Świętokrzyska Siatkówka – Cup 2018  nasze siatkarki podejmowały drużynę SPS Construction Kielce. Spotkanie zakończyło sie wynikiem 3:1 dla gospodyń. Dzięki temu zwycięstwu nasze dziewczyny awansowały do półfinału turnieju.Przed czwartkowym meczem piłki siatkowej kobiet w ramach rozgrywek Świętokrzyska Siatkówka – Cup 2018 pomiędzy zespołami SMS Ostrowiec i SPS Construction Kielce Dyrekcja szkoły, zawodniczki i trenerzy obu zespołów oraz zgromadzeni na hali kibice uczcili minutą ciszy pamięć ucznia naszej szkoły z klasy II e o profilu piłka nożna Bartłomieja Wolszczaka, który przegrał walkę z chorobą i wieku 17 lat zmarł 2 stycznia 2018 roku. Karierę sportową i marzenia o grze w LA Liga naszego ucznia brutalnie przerwała choroba. Nasza drużyna zwycięstwo nad Kielczankami zadedykowała pamięci Bartka.

Zespół SMS Ostrowiec zagrał w składzie: A. Kasprowicz, J. Ciesielczyk, M. Dobrasiewicz, W. Cuper, N. Chruściel, N. Drab, N. Szymańska, A. Poziomek, A. Akulich, K. Gadomska, K. Kostucha, trener: Rafał Dytkowski.