Ślubowanie

Dziś oficjalnie przyjęliśmy w poczet uczniów naszej szkoły pierwszoklasistów z Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego oraz uczniów klas VI i VII Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego. Zebranych na uroczystości powitała dyrektor Anna Trojanowska, podkreślając wyjątkowość szkoły i całej szkolnej społeczności, która jest jedną, wielką rodziną. Wyraziła też przekonanie, że chwile spędzone w SMS przyniosą w przyszłości wspaniałe plony w postaci sukcesów dydaktycznych i sportowych.


Następnie przedstawiciele klas złożyli przyrzeczenie na sztandar szkoły.
Nie zabrakło też ciepłych słów od rodziców i starszych kolegów. Miłym akcentem były kwiaty dla dyrekcji i wychowawców.
Na zakończenie uroczystości uczniowie klasy III b LOMS i II a LOMS zaprezentowali część artystyczną przygotowaną pod okiem nauczycielek Małgorzaty Malinowskiej i Elżbiety Kowalskiej. Występ, który pokazał, że nasi uczniowie nie samą nauką i sportem żyją, ale mają ogromne poczucie humoru i inwencje twórczą, został przyjęty z wielkim entuzjazmem.
Cieszymy się z przyjęcia nowych sportowców do grona uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego. Życzymy Wam wspaniałych sukcesów, prawdziwych przyjaźni, intelektualnych i sportowych wyzwań oraz realizacji wszystkich marzeń.