Finał Świętokrzyskiej Ligi Juniorek

12.01.2020 r. W pierwszym meczu finału juniorek rozgrywanym w hali sportowej Ostrowieckiego SMS nasze zawodniczki zdecydowanie pokonały kielczanki i tym samym przybliżyły się do zdobycia tytułu mistrzyń województwa świętokrzyskiego. KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski – UKS Wybicki Kielce 3:0 /25:14, 25:16, 25:11/.W dzisiejszym spotkaniu przeciwko uczennicom kieleckiej szkoły mistrzostwa sportowego barwy KSZO SMS reprezentowały : Maja Sobusiak, Weronika Kwiatkowska, Julia Piotrowska, Oliwia Błaszczyk, Maja Mazur, Katarzyna Gałczyńska, Emilia Piotrowska, Nina Doroz, Kornelia Jakus, Katarzyna Kostucha, Zuzanna Stachura, Martyna Kmuk, Wiktoria Rdzanek, Maja Gromczyk oraz trenerzy Rafał Dytkowski i Piotr Brodawka. Dziękujemy wszystkim kibicom, rodzicom i Natalii Szymańskiej – naszej absolwentce, która już w lipcu wyjeżdża kontynuować naukę i grę na uniwersytecie w USA za kibicowanie naszej drużynie.