Turniej Ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski Juniorek w Piłce Siatkowej

21.02.20202 r. W pierwszym meczu 1/4 Mistrzostw Polski juniorek zespół SMS KSZO pokonuje UKS Gdyńską Akademię Siatkówki 3:0 / 25:16, 25:18, 25:21/.Nasze zawodniczki zagrały w składzie : Maja Sobusiak, Weronika Kwiatkowska, Kaja Klepacz, Oliwia Błaszczyk, Julia Kolasa, Julia Piotrowska, Katarzyna Gałczyńska, Martyna Kmuk, Zuzanna Stachura, Wiktoria Rdzanek, Maja Gromczyk, Kornelia Jakus, Emilia Piotrowska, Wiktoria Zielińska oraz trenerzy : Rafał Dytkowski i Piotr Brodawka. Wspaniała atmosfera na trybunach dzięki spikerowi w osobie Trenera Jerzego Pacholczaka. Klub kibica złożony z zawodników piłki ręcznej, nożnej i piłki siatkowej oraz rodziców byli dzisiaj olbrzymim wsparciem dla naszej drużyny!!! . W takich warunkach bardzo dobry mecz zagrały zawodniczki SMS KSZO !!! Dziękujemy GAZECIE OSTROWIECKIEJ za patronat medialny i fotorelację z meczu autorstwa Stanisława Dulnego !!!