Gra kontrolna z Juventą Starachowice 2009

Z dobrej strony zaprezentowali się testowani w naszej drużynie zawodnicy z rocznika 2009 oraz nasz kolega klubowy z rocznika 2010 – Michał Furtowicz.

Gra trwała 3×30 minut i każda z części wyglądała inaczej. Pierwsza stała na wysokim poziomie pomimo tego, że nie padła żadna bramka. Na początku nasza drużyna osiągnęła przewagę, ale gospodarze szybko spróbowali przechylić grę na swoją stronę i z każdą minutą coraz dłużej utrzymywali się przy piłce. Trzeba przyznać, że taktycznie prezentowali się troszkę lepiej od nas.

Druga część to radosna twórczość z obu stron. W tym czasie drużyny stworzyły sobie wiele sytuacji do zdobycia bramki, co było pokłosiem także luźnej gry w obronie z obu stron. Te 30 minut wygraliśmy 2:0.

Trzecia część to chyba nasza najlepsza gra w ataku i tragiczna końcówka w grze obronnej. Prowadząc 4:0 dajemy sobie strzelić bramki w ostatnich 5 minutach po błędach indywidualnych i to takich, że chyba wszystkie pobliskie ptaki z wrażenia odwróciły się ogonami w stronę boiska.

Trenujemy dalej ile możemy, robimy postępy i wprowadzamy je w grach kontrolnych – taki jest plan…

Juventa Starachowice – KP KSZO 1929 3:4

Bramki: Kasprowicz, Janiszewski, Krawczyk, zawodnik testowany.

Wystąpiliśmy w składzie: Adam Czuba, Bartosz Tomala, Filip Kaczorowski, Miłosz Słowiński, Krystian Stefański, Bartosz Kamiński, Aleksander Barański, Michał Kasprowicz, Oskar Krawczyk. Ponadto grali: Michał Furtowicz, Krystian Mazur, Wiktor Wójcik, Abdullah Elmaadalawi, Jan Głowacki, zawodnik testowany 1, zawodnik testowany 2.

Trener: Rafał Barański