Kolejna wygrana uczniów klasy VI rocznika 2009 występujących w KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski


Zawodnicy trenera Marcina Sobolewskiego mierzyli się na własnym boisku z drużyną Czarni Połaniec i kolejny raz może dopisać sobie 3 punkty po bardzo dobrym meczu wygrywamy z drużyną z Połańca 9:0 . Zdecydowanie wyciągnięte wnioski po ostatnim meczu i od samego początku nasi zawodnicy wyszli skoncentrowani na boisko, wszyscy piłkarze zagrali bardzo dobre zawody w każdej formacji spisywaliśmy się wzorowo.
Wielkie brawa dla całej drużyny za walkę i zaangażowanie.


Bramki:
Kacper Kwaśniak
Kacper Faliszewski
Bartosz Woźniak
Karol Żelazowski
Aleksander Barański