Wśród regałów księgozbioru biblioteki szkolnej, młodzi czytelnicy śledzili losy bohaterów literackich, poznawali dzieła ikonograficzne w wydaniu papierowym, czytali poezję. Tajemnicza aura późnych godzin wieczornych wprowadzała w szczególną atmosferę obcowania z literaturą, sprzyjała dyskusjom na jej temat i budziła chęć kontynuowania pasji czytelnictwa.
Noc Bibliotek w internacie

















