VIII Memoriał Danuty Fryszkowskiej Radomka Cup

W turnieju startowało 15 zespołów młodziczek i 16 zespołów czwórek.
W obydwu kategoriach dziewczęta zajęły VII miejsce zdobywając naprawdę cenne doświadczenie w swoich nowych kategoriach startowych.
Młodziczki wystąpiły w składzie Lena Nowak, Nadia Klepacz, Patrycja Złotucha, Wiktoria Groszek, Hania Łakoma, Aleksandra Grzywa, Zuzanna Zagraj, Adrianna Górniak, Zuzanna Misiek.
Czwórki I -VII miejsce Amelia Tworzewska, Natalia Janik, Malwina Fraszczyk, Wiktoria Starzomska, Lana Holovko
Czworki II -VIII miejsce Gabriela Burek, Maja Brzeznicka, Tola Jędrzejewska, Klaudia Kosmala.
Trenerem wszystkich zespołów Iwona Błaszkiewicz
Gratulujemy wszystkim zespołom.