Witamy w murach SMS Ostrowiec

Z tej okazji uroczystość uświetnili swoją obecnością mjr Jacek Wojtal – szef wydziału rekrutacji i promocji WCR Sandomierz oraz Mariusz Łata – Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych Powiat Ostrowiecki.Dyrektor szkoły Anna Trojanowska podkreśliła, że złożone przez uczniów ślubowanie jest dowodem na to, iż są oni gotowi do pełnego uczestnictwa w życiu szkolnym i społecznym, gotowi przestrzegać wartości, które są w szkole pielęgnowane. Wyraziła przekonanie, że dobrze zapiszą się na kartach historii SMS Ostrowiec, rozsławiając jej imię nie tylko
w najbliższym regionie, ale w całej Polsce, a może nawet za jej granicami.Wiele ciepłych słów do uczniów skierował naczelnik Wydziału Edukacji Mariusz Łata, który życzył spełniania marzeń i realizacji pasji. Zaznaczył, jak ogromna rolę w rozwoju młodych talentów odgrywają rodzice, którzy licznie przybyli na uroczystość. W imieniu Samorządu Uczniowskiego głos zabrała Aleksandra Baka. Do nowych uczniów zwróciła się także przedstawicielka rodziców – pani Aneta Mazur. Natomiast w imieniu uczniów przystępujących do ślubowania przemówił Antoni Dębski. Miłym akcentem były kwiaty dla dyrekcji, wychowawców i zaproszonych gości oraz słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców.
Autorami zdjęć są Sylwia Osowska z klasy II b oraz pan Grzegorz Ciździel. Dziękujemy