Wszystkich zainteresowanych strzelectwem sportowym i możliwością reprezentowania ZSOMS, zachęcamy do chwalenia się swoimi wynikami, zarówno w ramach wyjazdów szkolnych, jak i prywatnych. Dzięki takim wyjazdom odkryliśmy talent strzelecki Emilii, Mai, Nikoli, Hani oraz Krystiana i Kacpra, a pewnie jest wiele innych osób, które jeszcze się nie ujawniły. Dziękujemy za świetną postawę podczas wyjazdów integracyjnych na strzelnicę. Brawa także dla organizatorek takich wyjazdów, czyli dla Doroty Jaskuły-Przygody oraz dla Małgorzaty Stańczak.
IV runda Ligi Strzeleckiej











