Powiatowy Stadion Międzyszkolny oficjalnie otwarty

Mamy nadzieję, że nowa infrastruktura przyczyni się do wzrostu zainteresowania lekkoatletyką w naszej szkole i w społeczności lokalnej. Wierzymy, że stadion będzie świadkiem wielu sportowych sukcesów, a dzięki temu obiektowi nasza szkoła stanie się centrum sportowych wydarzeń.
Dziękujemy lokalnym mediom za obecność i relacje z tego wydarzenia.
Relacja fotograficzna: Grzegorz Ciździel, Radosław Charemski oraz nasze uczennice – Zuzia Zagraj, Ada Górniak, Milena Sosnówka i Ania Chodakowska.