Kolejna odsłona „SPOTKAŃ Z CIEKAWYMI LUDŹMI”

Ukończył studia magisterskie na kierunku bezpieczeństwo narodowe na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Obecnie jest doktorantem tejże uczelni w dziedzinie nauk społecznych. W swojej pracy badawczej skupia się na problematyce służb mundurowych w Polsce i za granicą, prawnych aspektach współpracy służbowej, jak również tematyką zarządzania kryzysowego.
Podczas spotkania z młodymi piłkarzami przekonywał, jak ważne jest wykształcenie i plan B na życie, gdyby kariera sportowa nie potoczyła się zgodnie z oczekiwaniami.
Wizyta w naszej szkole była dla Dawida Kołodzieja okazją do nostalgicznej podróży do miejsc i osób ze szkolnej przeszłości.