Mamy złoto!

Uczennice szkoły podstawowej mistrzyniami województwa!
Z ogromną dumą informujemy, że nasza żeńska drużyna siatkarska wywalczyła I MIEJSCE w Finale Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej!
Dziewczęta nie miały sobie równych, dominując na parkiecie od pierwszego do ostatniego gwizdka.​​ W turnieju finałowym wzięło udział 8 najlepszych zespołów z regionu. Nasze zawodniczki w fazie grupowej zmierzyły się z reprezentacjami:​
SP 2 Włoszczowa​
SP 5 Skarżysko​
ZGS Łagów​