Uczennice szkoły podstawowej mistrzyniami województwa!
Z ogromną dumą informujemy, że nasza żeńska drużyna siatkarska wywalczyła I MIEJSCE w Finale Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej!
Dziewczęta nie miały sobie równych, dominując na parkiecie od pierwszego do ostatniego gwizdka. W turnieju finałowym wzięło udział 8 najlepszych zespołów z regionu. Nasze zawodniczki w fazie grupowej zmierzyły się z reprezentacjami:
SP 2 Włoszczowa
SP 5 Skarżysko
ZGS Łagów
Mamy złoto!








