Uczniowie klasy II w wraz z wychowawcą Małgorzatą Stańczak zorganizowali rajd połączony z grillowaniem. Był to czas pełen integracji, dobrej zabawy i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Wszystkim dopisywały świetne humory.
Szkolna Majówka
Uczniowie klasy II w wraz z wychowawcą Małgorzatą Stańczak zorganizowali rajd połączony z grillowaniem. Był to czas pełen integracji, dobrej zabawy i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Wszystkim dopisywały świetne humory.