Na terenie Centrum Integracyjno-Edukacyjnego PCK przy ulicy Stodolnej 30, Urzędu Miasta, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej i przy ul. Czerwonego Krzyża przeprowadzono XXXII Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy. Naszą szkołę reprezentowała ekipa w składzie: Marika Wywiał, Emilia Pierzchalska, Gabrysia Kiec, Filip Grela i Jakub Turek pod opieką p. Katarzyny Mozal – Papciak. Jesteśmy z Was dumni.
Do tej rywalizacji uczniowie klasy III w przygotowywali się pod kierunkiem naszego absolwenta Dominika Markiewicza. Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas.
Mistrzostwa Pierwszej Pomocy








