Z ogromną dumą i radością informujemy, że dwie uczennice naszej szkoły – Flawia Niewadzi (przyjmująca) oraz Marysia Walerys (atakująca) – otrzymały powołanie do Kadry Województwa Świętokrzyskiego (Rocznik 2012)!
Dziewczęta walczą obecnie na parkietach w Kleszczowie (Województwo Łódzkie), gdzie dumnie reprezentują nasz region podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.To niesamowite wyróżnienie i dowód na to, że ciężka praca na treningach przynosi wspaniałe efekty. Serdecznie gratulujemy Flawii i Marysi, a także trenerce oraz rodzicom.
Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za jak najlepsze występy.
Dwie uczennice reprezentują Świętokrzyskie na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży!








